Can Bartu Tesisleri

Fenerbahçeli futbolcular Josef De Souza'yı mumla arıyor

Fenerbahçe'de Josef De Souza mumla aranıyor Süper Lig tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Fenerbahçe'de futbolcuların kendi aralarında Josef De Souza'yı mumla aradıklarını, o olsaydı böyle olmazdık şeklinde konuşmalar yaptıkları ortaya çıktı.

Comolli sadece takımı değil çimleri de yaktı

Comolli sadece takımı değil çimleri de yaktı Fenerbahçe'ye getirdiği futbolcular vasatın altında kalan Fransız Sportif Direktör, çimler için 25 bin dolar ödeyerek yeni bir ekiple anlaştı. Ancak yan sahayı hibrit yapmak isteyen ekip, hibrit olan sahayı da bozdu.

Fenerbahçe'de parmak izi güvenliği! Tesislerde kuş uçmayacak!

Fenerbahçe'de parmak izi güvenliği! Tesislerde kuş uçmayacak! Kulüp binası olağanüstü güvenlik önlemleriyle donatıldı. Departmanlar arasında parmak izi okuyan turnikeler konuldu. Ayrıca Başkan Ali Koç, Yönetim Kurulu’na kendi kullandığı telefonu tavsiye etti.

Caner Erkin'e Samandıra yasağı

Caner Erkin'e Samandıra yasağı Fenerbahçe'de Caner Erkin dönemi fiilen sona erdi. Milli futbolcunun Samandıra Tesisleri’ne girişi de yasaklandı.

Fenerbahçe'de Moskova maçı öncesi iki eksik!

Fenerbahçe'de Moskova maçı öncesi iki eksik! UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu ilk maçında L. Moskova ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, bu maçın hazırlıklarına başladı.