Bursa

Nilüfer Belediyespor’da Tore Aleksandersen dönemi

Nilüfer Belediyespor’da Tore Aleksandersen dönemi Nilüfer Belediyespor yeni sezon öncesi Kadın Voleybol Takımı antrenörlüğüne Norveçli Tore Aleksandersen’i getirdi. Nilüfer ekibi yardımcı antrenörlük için Faruk Feray Dzankovic ve istatistik alan antrenörü olarak da Emre Yanık ile anlaştı.

Bursaspor Batalla'yı dönüş için iknaya çalışıyor

Bursaspor Batalla'yı dönüş için iknaya çalışıyor ursaspor yönetimi, adı kulüple özdeşleşmiş, camianın çok sevdiği, geçen yıl futbolu bırakacağı için kulüpten ayrılan Pablo Martin Batalla'ya yeniden takıma kazandırmaya çalışıyor

Bursaspor’un kamp kadrosu belli oldu

Bursaspor’un kamp kadrosu belli oldu Bursaspor, 2019-2020 Süper Lig Cemil Usta sezonu hazırlıklarına yarın başlayacak.

Bursaspor’da rota Yalçın Koşukavak

Bursaspor’da rota Yalçın Koşukavak Bursaspor, teknik direktörlüğe Yalçın Koşukavak’ı getiriyor. Deneyimli çalıştırıcı ile görüşmeler olumlu devam ederken, bu kararda Koşukavak’ın Mehmet Zeki Çelik gibi oyuncuların parlamasında etkin rol oynaması ve gençlerle olan diyaloğunun etkili olduğu öğrenildi.

Yusuf Erdoğan adım adım Galatasaray'a

Yusuf Erdoğan adım adım Galatasaray'a Bursaspor Kulübü’ne alacaklarından ötürü ihtarname çeken Yusuf Erdoğan, ödeme yapılmamasıyla birlikte serbest kaldı. Genç futbolcunun ismi Galatasaray ile anılıyor.

Nihal Sarin Asya satranç şampiyonu oldu

Nihal Sarin Asya satranç şampiyonu oldu Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü satranç sporcusu Nihal Sarin, Asya şampiyonu oldu.

Bursaspor’da yeni başkan Mesut Mestan

Bursaspor’da yeni başkan belli oldu Bursaspor’da gerçekleşen olağanüstü genel kurulda, tek aday olarak seçime giren Mesut Mestan, yeşil-beyazlı kulübün yeni başkanı seçildi