Bafetimbi Gomis

Bafetimbi Gomis zammı koparamayınca çark etti!

Bafetimbi Gomis zammı koparamayınca çark etti! Yönetimden zam talebinde bulunan ancak beklediği cevabı alamayan Bafetimbi Gomis geri adım attı. Fransız golcü, "Galatasaray'da çok mutluyum" dedi.

Galatasaray'da Rodrigues krizi

Galatasaray'da Rodrigues krizi Sarı-kırmızılılarda Bafetimbi Gomis’ten sonra Rodrigues’in de zam istediği, hamle olmaması nedeniyle rahatsızlık duyduğu ifade edildi.

Galatasaray Bafetimbi Gomis için gelen teklifi reddetti

Galatasaray Bafetimbi Gomis için gelen teklifi reddetti Galatasaray, Bafetimbi Gomis için Çin'den gelen 4,5 milyon euroluk teklifi kabul etmedi.

Bafetimbi Gomis'ten beklenen açıklama

Bafetimbi Gomis'ten beklenen açıklama Galatasaray'ın Fransız oyuncusu Bafetimbi Gomis, takımdan ayrılıp ayrılmayacağıyla ilgili flaş bir açıklama yaptı.

Galatasaray'dan feda hamlesi

Galatasaray'dan feda hamlesi Başta Selçuk İnan olmak üzere yerli oyuncular ile görüşerek kontratlarının revize edilmesini talep eden Galatasaray, yabancı futbolcularla da masaya oturacak.

Bafetimbi Gomis'in Galatasaray'dan istediği rakam

Bafetimbi Gomis'in Galatasaray'dan istediği rakam Galatasaray'ın golcü ismi Fransız futbolcu Bafetimbi Gomis'in istediği ücret belli oldu .

Bafetimbi Gomis takımdan ayrılmaya hazırlanıyor

Bafetimbi Gomis takımdan ayrılmaya hazırlanıyor FFP kriterleri gereği sattığı kadar oyuncu alabilen Galatasaray, Gomis için Çin'den gelen teklifleri değerlendirme kararı aldı.