FUTBOL

Erman Toroğlu'ndan Galatasaray taraftarına mesaj

Erman Toroğlu A Spor'da Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ilk yarısını yorumladı.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında Spor Toto Süper Lig 9. haftasında oynanan derbi maçın ilk yarısı golsüz berabere biterken Erman Toroğlu A Spor'da ilk yarıyı değerlendirdi.

"Taktiği maktiği anlamam. İlk 45 dakika Fenerbahçe'nin istediği gibi geçti. Aykut hoca takımını istediği gibi oynatıyor. Tudor ona cevap veremiyor. İlk yarının en net pozisyonunu Fenerbahçe kazandı. Pozisyonu da Galatasaray verdi. Maç gergin ve inanılmaz kalitesiz. İki takım da taktik hikayesine adam kovalıyor. Galatasaray'da 3 sarı kartlı oyuncu var, el bombasıyla oynuyor."

"HAKEM OYUNUN DURDURARAK YÖNETİYOR"

"Hakem mümkün olduğu kadar oyunu durdurarak yönetiyor. Galatasaray takımı maçı döndürecek hareketleri yapamıyor. Topa daha hakim görünüyorlar ama Fenerbahçe geldiği zaman daha etkili geliyor. Çünkü Galatasaray topu kaptırdığında geriye dönemiyorlar. O zaman kontra yediler."

"GALATASARAY TARAFTARI FİYASKO"

"Henüz Tudor'un en yaptığını anlayamadım. 'Galatasaray iç sahada oynuyorum' diyor ama seyirci fiyasko. Maça en ufak etkisi yok. Bu maç Fenerbahçe stadında olsaydı, Fener seyircisi yönlendirirdi. Galatasaray taraftarı yönlendiremiyor. Milli maç seyircileri gibi. Koreografi yapmakla bu işler olmaz."

Yorumlar