FENERBAHÇE

Eljif Elmas'ın babası transfer haberleriyle ilgili konuştu

Fenerbahçeli yıldız oyuncu Eljif Elmas'ın babası, oğlu hakkında çıkan transfer haberleriyle ilgili Makedonya basınına açıklamalarda bulundu.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışıkyusuf@internetspor.com
Eljif Elmas'ın babası transfer haberleriyle ilgili konuştu

Eljif Elmas'ın babası Cevat Elmas, Makedonya basınına oğlu hakkında açıklamalar yaptı.

Cevat Elmas "Son gelişmelerden sonra Eljif Elmas'a çok büyük takımların ilgisi var doğru. Geleceği hakkında birçok spekülasyon yapıldığını biliyoruz. Ayrıca, Eljif'in herhangi bir menajeri yok ve temsilciliğini ben yapıyorum. Nikola Gjoshevski, benim en yakın danışmanım. İtalya ile ilgili konularda da George Gardi'den yardım alıyoruz." ifadelerini kullandı.

Eljif Elmas'a büyük kulüplerden gelen teklifleri açıklayan Cevat Elmas "İtalya, İngiltere, İspanya ve Almanya'dan kulüplerin ilgisi olduğu doğru. Fakat, Eljif'in Fenerbahçe ile 30 Haziran 2022'ye kadar kontratı var. Bu nedenle, Eljif'i isteyecek her kulüp Fenerbahçe ile görüşmeli." diyerek sözlerine devam etti.

"Toplantı yapacağız"

Fenerbahçe ile bu yaz bir toplantı yapacaklarını söyleyen Eljif'in babası ve menajeri, "Birlikte bir karar vereceğiz. Hem Fenerbahçe, hem Eljif için en iyi olacak şekilde bir çözüm bulacağız." ifadeleriyle konuşmasını noktaladı.

Yorumlar 1 yorum