Eljif Elmas

Eljif Elmas'dan kötü haber! Hastaneye kaldırıldı

Eljif Elmas'dan kötü haber! Hastaneye kaldırıldı Fenerbahçe’nin Napoli’ye yolladığı Eljif Elmas, Makedonya Milli Takımı’nda ciddi bir sakatlık geçirdi, genç oyuncu da kırık şüphesi olması herkesi endişelendirdi. Eljif'in hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Eljif Elmas Ronaldo'ya meydan okudu

Eljif Elmas Ronaldo'ya meydan okudu Fenerbahçe'de oynadığı futbol ile göz dolduran ve dev kulüplerin radarına giren, ardından ise Napoli'ye rekor bir ücretle transfer olan Eljif Elmas, dünyaca ünlü futbolcu Ronaldo'ya meydan okudu!

Eljif Elmas rekor kırdı zirveye kondu

Eljif Elmas rekor kırdı zirveye kondu Fenerbahçe’nin 16 milyon Euro bonservis bedeliyle Napoli’ye sattığı Eljif Elmas, kulüp tarihinde Sow ile birlikte adını en çok gelir elde edilen transfer listesinde zirveye yazdırdı.

Fenerbahçe'de ayrılık kesinleşti

Fenerbahçe'de ayrılık kesinleşti Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Eljif Elmas, yarın İtalya’da sağlık kontrolünden geçtikten sonra Napoli ile sözleşme imzalayacak.

Eljif Elmas'tan Fenerbahçe'ye veda mesajı

Fenerbahçeli futbolcu böyle veda etti Fenerbahçe'den Napoli'ye transfer olacağı iddia edilen ve sarı-lacivertlilerin kamp kadrosuna dahil edilmeyen Eljif Elmas, sosyal medya hesabından veda mesajı paylaştı.

Fenerbahçe’nin Avusturya kamp kadrosu belli oldu

F.Bahçe’nin kamp kadrosu belli oldu! Eljif Elmas... Fenerbahçe’de Avusturya yapılacak olan kamp kadrosu belli oldu.

Eljif Elmas’a resmi teklif hâlâ yok

Transferin gözdesiydi! Resmi teklif yok Uzun süredir Fenerbahçe’de transferin gündeminde yer alan oyuncuların başında Eljif Elmas geliyor. Avrupa Devleri Eljif Elmas için sıraya girmişti ama resmi teklifin hala gelmemesi kafa karıştırıyor..