Eljif Elmas

Eljif Elmas'a çılgın teklif

Eljif Elmas'a çılgın teklif Milan, Napoli'de forma giyen Eljif Elmas'ı transfer etmek için 30 milyon euroyu gözden çıkardı.

Eljif Elmas'ın hocasından bomba açıklama! Real Madrid...

Hocasından bomba açıklama! Real Madrid... Fenerbahçe'den geçtiğimiz yaz 16 milyon euro karşılığında Napoli'ye transfer olan Eljif Elmas hakkında Makedonya Milli Takımı'ndan hocası Igor Angelovski'den gündem yaratan açıklamalar geldi.

Eljif Elmas'dan kötü haber! Hastaneye kaldırıldı

Eljif Elmas'dan kötü haber! Hastaneye kaldırıldı Fenerbahçe’nin Napoli’ye yolladığı Eljif Elmas, Makedonya Milli Takımı’nda ciddi bir sakatlık geçirdi, genç oyuncu da kırık şüphesi olması herkesi endişelendirdi. Eljif'in hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Eljif Elmas Ronaldo'ya meydan okudu

Eljif Elmas Ronaldo'ya meydan okudu Fenerbahçe'de oynadığı futbol ile göz dolduran ve dev kulüplerin radarına giren, ardından ise Napoli'ye rekor bir ücretle transfer olan Eljif Elmas, dünyaca ünlü futbolcu Ronaldo'ya meydan okudu!

Eljif Elmas rekor kırdı zirveye kondu

Eljif Elmas rekor kırdı zirveye kondu Fenerbahçe’nin 16 milyon Euro bonservis bedeliyle Napoli’ye sattığı Eljif Elmas, kulüp tarihinde Sow ile birlikte adını en çok gelir elde edilen transfer listesinde zirveye yazdırdı.

Fenerbahçe'de ayrılık kesinleşti

Fenerbahçe'de ayrılık kesinleşti Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Eljif Elmas, yarın İtalya’da sağlık kontrolünden geçtikten sonra Napoli ile sözleşme imzalayacak.

Eljif Elmas'tan Fenerbahçe'ye veda mesajı

Fenerbahçeli futbolcu böyle veda etti Fenerbahçe'den Napoli'ye transfer olacağı iddia edilen ve sarı-lacivertlilerin kamp kadrosuna dahil edilmeyen Eljif Elmas, sosyal medya hesabından veda mesajı paylaştı.

TREND HABERLER
TREND HABERLER