Eljif Elmas

Eljif Elmas rekor kırdı zirveye kondu

Eljif Elmas rekor kırdı zirveye kondu Fenerbahçe’nin 16 milyon Euro bonservis bedeliyle Napoli’ye sattığı Eljif Elmas, kulüp tarihinde Sow ile birlikte adını en çok gelir elde edilen transfer listesinde zirveye yazdırdı.

Fenerbahçe'de ayrılık kesinleşti

Fenerbahçe'de ayrılık kesinleşti Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Eljif Elmas, yarın İtalya’da sağlık kontrolünden geçtikten sonra Napoli ile sözleşme imzalayacak.

Eljif Elmas'tan Fenerbahçe'ye veda mesajı

Fenerbahçeli futbolcu böyle veda etti Fenerbahçe'den Napoli'ye transfer olacağı iddia edilen ve sarı-lacivertlilerin kamp kadrosuna dahil edilmeyen Eljif Elmas, sosyal medya hesabından veda mesajı paylaştı.

Fenerbahçe’nin Avusturya kamp kadrosu belli oldu

F.Bahçe’nin kamp kadrosu belli oldu! Eljif Elmas... Fenerbahçe’de Avusturya yapılacak olan kamp kadrosu belli oldu.

Eljif Elmas’a resmi teklif hâlâ yok

Transferin gözdesiydi! Resmi teklif yok Uzun süredir Fenerbahçe’de transferin gündeminde yer alan oyuncuların başında Eljif Elmas geliyor. Avrupa Devleri Eljif Elmas için sıraya girmişti ama resmi teklifin hala gelmemesi kafa karıştırıyor..

Fenerbahçe'nin Eljif Elmas için Napoli'den talep ettiği bonservis

Eljif Elmas için kıran kırana pazarlık Yaz transfer döneminde adından en çok söz ettiren isimlerin başında gelen Fenerbahçeli Eljif Elmas'la ilgili gündeme bomba gibi düşen yeni bir haber geldi.

Sevilla Eljif Elmas için gözünü kararttı! Çılgın teklif

Sevilla Eljif Elmas'ı istiyor! Çılgın teklif Birçok kulübün peşinde olduğu Eljif Elmas için en ciddi teklif Sevilla’dan geldi. İspanyol basını, Sevilla’nın 15 milyon Euro ile birlikte Kjaer’i teklif ettiğini yazdı.