BAŞAKŞEHİR

Edin Visca fiyatını 32'ye katladı

Başakşehir'in yıldızı Edin Visca'ya Araplar servet önerdi.

Edin Visca fiyatını 32'ye katladı

Bosnalı futbolcu Edin Visca için İstanbul ekibine tam 6.5 milyon Euro teklif edildi. Başakşehir ise 8.5 milyon Euro istiyor. Transfer birkaç güne kadar netleşecek.

5 yıl önce Başakşehir’e, Bosna Hersek’in Zelejnicar takımından gelen Edin Visca’ya rekor bir teklif geldi. İstanbul ekibindeki her sezon artan performansını geride kalan ligde tam 17 gol 5 asistle süsleyen 25 yaşındaki Edin Visca’ya, Katar Ligi’nden bir takım talip oldu. Önerilen rakam ise dudak uçuklatan cinsten: 6.5 milyon Euro. Yani yaklaşık 20 milyon TL.

Fiyatını 32’ye katladı

Fanatik'in haberine göre; Adı Süper Lig’in devlerinin yanı sıra İspanyol ekibi Sevilla ile de anılan Visca için Başakşehir’in istediği rakam ise 8.5 milyon Euro. Kulüpler arasındaki pazarlıklar çok ciddi şekilde devam ediyor. Eğer Katar takımı, Başakşehir’in istediği bu rekor bedeli ödemeyi kabul ederse Edin Visca yeni sezonda Katar’ın yolunu tutacak. Bosnalı yıldıza da yıllık 3 milyon Euro’nun üzerinde bir rakam önerildiği gelen haberler arasında. Bosna Hersek Milli Takımı’nın da vazgeçilmezlerinden biri olan Edin Visca, Başakşehir’e sadece 200 bin Euro’ya transfer olmuştu

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER