FUTBOL

Eden Hazard Belçika Milli Takımının kaptanı olduğunu Carrasco'ya gösterdi

Belçika'nın Kosta Rika ile oynadığı maçta Eden Hazard, korner direğinin yakınında topla buluşan Carrasco'yu iterek takım arkadaşından meşin yuvarlağı aldı.

Belçika Milli Takımı, Dünya Kupası öncesinde oynanan hazırlık maçında Kosta Rika ile karşılaştı. Sahadan 4-1 galip ayrılan Belçika'da Eden Hazard ile Yannick Ferreira Carrasco ilginç bir an yaşandı. Karşılaşmanın 3-1 devam ettiği sırada korner direği yakınlarında topla buluşan Carrasco ilginç bir tepkiyle karşılaştı. Belçika Milli Takımı kaptanı Eden Hazard, Carrasco'yu iterek meşin yuvarlağı takım arkadaşının ayağından aldı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Yorumlar