BEŞİKTAŞ

Devlet Bahçeli'den Beşiktaş’a tepki!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisini takip eden muhabirlerle akşam yemeğinde buluştu. Bahçeli olaylı derbiye de değindi, Beşiktaş'a çağrı yaptı.

Devlet Bahçeli'den Beşiktaş’a tepki!

Yarıda kalan Fenerbahçe – Beşiktaş maçının kaldığı yerden oynanmasına karar verilirken Beşiktaş’ın maça çıkmama kararı almasının yankıları sürüyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisini takip eden muhabirlerle akşam yemeğinde buluştu. Bahçeli olaylı derbiye de değindi, Beşiktaş’a çağrı yaptı.

Beşiktaş ve Fenerbahçe arasındaki olaylı derbiyle ilgili de MHP lideri’nden çağrı geldi. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Bahçeli, kulübünün “Maça çıkmama” kararını değiştirmesini istedi.

MHP muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Bahçeli, “Beşiktaş hata yapmaz. Yapmamalıdır” dedi.

Beklenilen neticenin alınamamasının maçın devam etmesine engel olmadığını vurgulayan Bahçeli, “Türkiye’nin bu karmaşasında siyasetin, partiler arasında kutuplaşmaların olduğu böyle bir noktada siz bunu bir de kulüpler arasında bir kutuplaşmaya çevirirseniz o taraftarların ilerde ne yapacağı belli olmaz. Bunu ne Fenerbahçe’nin ne Beşiktaş’ın Başkanı taşıyamaz. Beşiktaş o nedenle kararını değiştirmelidir. Bunu bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum” diye konuştu.

Beşiktaş Fenerbahçe maçına çıkmayacağını KAP’a bildirdi

Bahçeli maçın yarıda kalmasıyla ilgili daha önce bir tweet atmıştı.

Devlet Bahçeli, Twitter’dan “İnanıyorum ki, Türkiye Futbol Federasyonu; Fenerbahçe-Beşiktaş futbol müsabakasını kaldığı yerden devam ettirip sahalara fitne yaymaya, bu yolla toplumsal huzur ve dayanışma ruhunu bozmaya azmetmiş mihrakların hesabını bozacak, alçak planlarını başlarına geçirecektir” diye yazmıştı.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER