Devlet Bahçeli

Hayri Kozak 'Tanrı Ekrem İmamoğlu’nu bize bağışladı' dedi Bahçeli köpürdü!

Hayri Kozak 'Tanrı Ekrem İmamoğlu’nu bize bağışladı' dedi Bahçeli köpürdü! MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak'ın "Tanrı, Ekrem İmamoğlu’nu bize bağışladı" sözlerine tepki göstererek, “Galatasaray yönetimi o şahsı aforoz etsin" ifadelerini kullandı.

Bahçeli'den belediyelerle ilgili soruya esprili yanıt: Beşiktaşlı olduğum için...

Bahçeli'den belediyelerle ilgili soruya esprili yanıt: Beşiktaşlı olduğum için... MHP Lideri Devlet Bahçeli, gazetecilerin ittifak ile ilgili sorusuna "Bize neden şurayı vermediler?" şeklindeki tartışmaların doğru olmadığını belirterek "Sırf Beşiktaşlı olduğum için vermediler." şeklinde esprili bir yanıt verdi.

Devlet Bahçeli Fenerbahçe'yi bu sözlerle teselli etti! 'Üzülmeyin...'

Devlet Bahçeli Fenerbahçe'yi bu sözlerle teselli etti! 'Üzülmeyin...' Tarihin en kötü Süper Lig sezonunu yaşayan Fenerbahçe küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya gelince MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli duruma müdahale etti ve Fenerbahçe'yi bu sözlerle teselli etti.

Nazilli Belediyespor'dan Devlet Bahçeli'ye forma

Nazilli Belediyespor'dan Devlet Bahçeli'ye forma TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup ekiplerinden Nazilli Belediyespor Başkanı Özgen Türker, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi MHP Genel Merkezi'nde ziyaret etti.

Devlet Bahçeli'den Cengiz Ünder'e destek

Devlet Bahçeli'den Cengiz Ünder'e destek Roma kulüp başkanı James Pallotta ve sportif direktör Monchi, Şampiyonlar Ligi G grubunda oynanacak Real Madrid maçı için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye davet gönderdi.

Bahçeli'den Beşiktaş yorumu: Ajax kendini kurtardı

Bahçeli'den Beşiktaş yorumu: Ajax kendini kurtardı Beşiktaş'ın galibiyetini tebrik eden MHP lideri Devlet Bahçeli, eşleşmelerde Hollanda'nın "kurtulduğunu" ifade etti.

TREND HABERLER
TREND HABERLER