FENERBAHÇE

Comolli'nin Fenerbahçe'ye verdiği zarar!

‘Transfer sihirbazı’ denilen Comolli’nin getirdiği futbolcuların Fenerbahçe’ye 1 yıllık maliyeti 200 milyon lira oldu. Ancak bu isimler çok büyük bir hayal kırıklığı yarattı.

Comolli'nin Fenerbahçe'ye verdiği zarar!

Sezon başı Fenerbahçe'de büyük umutlarla sportif direktörlük koltuğuna oturtulan Damien Comolli 'transfer sihirbazı' olarak lanse edilmişti... Fransız futbol adamı tam 11 ismi takıma dahil ederken, zaten ekonomik krizde olan Fenerbahçe yıllık 200 milyon lira yükün altına girmişti. Ancak Comolli'nin aldığı futbolcular büyük hayal kırıklığı yarattı.
 
8 MAÇ CEZA ALDI, YEDEK KALDI

Slimani devre arasında takımdan gönderilmek istenirken, kulüp bulamadığı için mecburen kaldı. Reyes kötü performansı sonrası Leganes'e kiralandı. Jailson önce 8 maç ceza aldı, sonra da yedek kaldı.
 
BENZİA LİG KADROSUNDA YOK

Ayew sürekli 11'de oynamasına rağmen bekleneni bir türlü veremedi. Benzia gözden çabuk düştü, lig kadrosundan bile çıkartıldı. Harun hatalı goller yedi. Formayı da affedilen Volkan'a kaptırdı.
 
FUTBOLCULUĞU BİLE TARTIŞILIYOR

Milliyet'in haberine göre, Frey'in futbolculuğu bile tartışma konusu oldu. Tolga sakatlıktan dolayı forma yüzü göremedi. Genç isimlerden Barış, Malatya'ya kiralanırken, Berke ve Ferdi ise 1 kupa maçında oynayabildi.
 
Slimani: Gönderilmeye çalışıldı. Takım bulamayınca mecburen kaldı.
Benzia: Süper Lig kadrosundan çıkarıldı.
Harun: Formasını Volkan'a kaptırdı, ardından da sakatlık yaşadı.
Jailson: Topal'ın arkasında yedek kaldı.
Ayew: Çok eleştiri alıyor. Formayı Moses'a kaptırması an meselesi.
Frey: Şu anda sakatlığı var. Zaten futbolculuğu bile tartışma konusu.
Tolga: Sezon başından beri sakat.
Berke: Sadece 1 kupa maçında oynadı
Barış: Yeni Malatyaspor'a kiralandı.
Ferdi: Sadece 1 kupa maçında oynadı.

Yorumlar