BEŞİKTAŞ

Cenk Tosun'den Beşiktaş'a yeşil ışık

Cenk Tosun İngiliz basınında çıkan, "Beşiktaş ocakta Cenk'i kiralayacak" haberlerine açıklık getirdi. İşte Cenk Tosun'un Beşiktaşlıları heyecanlandıran cevabı...

Cenk Tosun'den Beşiktaş'a yeşil ışık

Milli futbolcu Cenk Tosun, Beşiktaş'tan resmi bir teklif almadığını ancak şartlar oluşursa siyah-beyazlı ekibe dönebileceğini ifade etti.

"TEKLİF GELİRSE DÖNERİM"...Henüz resmi bir teklif almadığını söyleyen Cenk Tosun şöyle konuştu: "Bu haberleri ben de okudum. Şu anda Everton'da kendimi kanıtlamaya çalışıyorum. Bu sezona iyi bir başlangıç yapmadım. Ancak gelecek haftalarda daha iyi olacağımı düşünüyorum.

Eğer Beşiktaş beni isterse ben seve seve gelirim. Beşiktaş benim yuvam. Ancak ortada resmi bir teklif olmadan konuşmak doğru değil. Her şey yakında netleşir."

Cenk Tosun

Beşiktaş Yönetimi'nin Cenk Tosun'un durumunu dikkatle takip ettiği ve gelişmelere göre milli futbolcu için ocak ayında harekete geçilebileceği öğrenildi.

Başkan Fikret Orman'ın yöneticilerle yaptığı durum değerlendirmesinde, "Cenk bizim çocuğumuz. Eğer Everton'da mutlu değilse ve biz de anlaşma sağlarsak bu iş olur" yorumunu yaptığı ortaya çıktı.

Yorumlar