Everton

Cenk Tosun'dan Ahmet Nur Çebi itirafı!

Cenk Tosun'dan Ahmet Nur Çebi itirafı! Ara transfer döneminde kiralık gittiği Crystal Palace'ta şanssız bir sakatlık yaşamasının ardından kulübü Everton'a dönmek zorunda kalan Cenk Tosun, son durumunu, gelecek hedeflerini ve Beşiktaş'la ilgili düşüncelerini anlattı.

Cenk Tosun'dan yıllar sonra gelen düğün itirafı! 'Galatasaray'a yenilsek...'

Cenk Tosun'dan yıllar sonra gelen düğün itirafı! 'Galatasaray'a yenilsek...' Cenk Tosun'dan yıllar sonra gelen itiraf şaşırttı. Everton'da forma giyen milli yıldızımız Koray Palaz'ın Instagram canlı yayınına katıldı ve bilinmeyen birçok konu hakkında açıklamalar yaptı.

Cenk Tosun müjdeyi verdi! 'Geri dönebilirim'

Cenk Tosun müjdeyi verdi! 'Geri dönebilirim' Beşiktaş'ın kadrosuna katmayı çok istediği Cenk Tosun'dan siyah beyazlı kulübe müjdeli haber geldi. Cenk Tosun, Schalke'nin yıldız oyuncunun istediği gibi teklif yapmaması durumunda 'Beşiktaş'a geri dönebilirim' şeklinde açıklama yaptığı öğrenildi.

Cenk Tosun için Ahmet Nur Çebi devre girdi

Cenk Tosun için Ahmet Nur Çebi devre girdi Forvet hattına transfer yapmak isteyen Beşiktaş, Cenk Tosun için tüm imkanları seferber ediyor. Ancak yıldız oyuncu siyah beyazlı kulübüne olumsuz yanıt verdi. Bu gelişme sonrasında Ahmet Nur Çebi devreye girdi. Ahmet Nur Çebi, Cenk Tosun ile görüşüp, Beşiktaş'a getirmeye çalışacak.

Galatasaray'da Seri'ye iki kulüp birden talip oldu

Galatasaray'da Seri'ye iki kulüp birden talip oldu Monaco ve Everton'ın, Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen Jean-Michael Seri ile ilgilendiği belirtildi.

Everton'da ilk aday Vitor Pereira

Everton'da ilk aday Vitor Pereira Premier Lig ekibi Everton'da görevine son verilen menajer Marco Silva'nın yerine gelecek isim merakla beklenmeye başlandı. Gündeme tanıdık bir isim geldi.

Everton Cenk Tosun'un biletini kesti

Everton Cenk Tosun'un biletini kesti Everton’ın milli futbolcuyu kiralamak istemediğini, bonservisini de 11 milyon Euro olarak belirlediği ortaya çıktı. Everton Teknik Direktörü Silva da "Cenk gitmek isterse hayır demeyiz" dedi.