FENERBAHÇE

Bursaspor maçı sonrası Ersun Yanal'dan sert sözler

Fenerbahçe Teknik Direkötrü Ersun Yanal, Bursaspor deplasmanında berabere kaldıkları maç sonrası Fenerbahçeli futbolculara yönelik sert sözler söyledi. Ersun Yanal yaptığı açıklamada 'oyuncuları gözden geçirmemiz gerekiyor' şeklinde ifadeler kullandı.

Bursaspor maçı sonrası Ersun Yanal'dan sert sözler

Fenerbahçe'ye büyük umutlarla gelen Ersun Yanal, önce Ziraat Türkiye Kupası'nda Ümraniyespor yenilgisi, peşinden de Süper Lig'de Bursaspor deplasmanında aldıkları beraberlik sonrası takımıyla ilgili sert açıklamalarda bulundu.

İşte Ersun Yanal'ın Bursaspor maçı sonrası yaptığı açıklama:

"Baskının altında kaldık"

İki bölümü var bu maçın bizim için. İlk bölümde topu kontrol ettik, ikinci bölümde ise baskı yedik ve bu baskıdan topu kontrole derek çıkamadık. Bu baskının altında kaldık. Bunu yapabilecek kalitedeyiz. 

"Oyuncularımızı gözden geçireceğiz"

Bunu düzeltmek için oyuncularımızı gözden geçirip bize en uygun organizasyonu bulmak zorundayız. Hareketleriyle, darbelerle sert bir maç. Bugün de Trabzon maçında daVAR çok tartışıldı. Bundan sonra da tartışılacaktır. Anladığım kadarıyla çelişkili kararlar var. Umarım bu çelişkilerin olmadığı bir VAR sistemi olur. Bugün oynadığımız oyun dışında hiçbir şeye sığınmadan dik duracağız. Bursaspor'un bize yaptığı baskı için çözümü biz üreteceğiz ama sağlıklı kararlar verilmesi gerekiyor. 

"Transfer konuşma zamanı değil"

Konumuz şu anda transfer değil. Oynadığımız oyun. Performans dışında bir şey konuşmak istemiyorum. Performansımızı 90 dakikaya yayamadığınız zaman kalenizde bu tür tehlikeler oluşuyor.  

Yorumlar 1 yorum