BEŞİKTAŞ

Burak Yılmaz'dan kötü haber geldi

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi’nde Vodafone Park’ta Braga ile oynayacağı maçın hazırlıklarına BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde bu sabah yaptığı antrenmanla başladı. Ankaragücü maçında sakatlanan Burak Yılmaz'ın Braga ve Galatasaray maçlarında oynayamayacağı açıklandı.

Burak Yılmaz'dan kötü haber geldi

Beşiktaş'a kötü haber geldi.. Ankaragücü maçında sakatlanan Burak Yılmaz'ın Braga ve Galatasaray maçlarında oynayamayacağı açıklandı.

Dünkü Antrenmana; Dorukhan Toköz, Gökhan Gönül, Georges N'Koudou ile maçta sakatlanan Burak Yılmaz katılmadı. Victor Ruiz ile Oğuzhan Özyakup takımdan ayrı çalıştı.

Teknik Direktör Abdullah Avcı yönetiminde yapılan antrenman, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. İdman, sahada yapılan ısınma koşuları, istasyon koşuları ve streching çalışması ile başladı. Dünkü maçta oynayan futbolcular rejenerasyon çalışması ile antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncular ise pas çalışması, 5’e 2 çalışması ve dar alanda oyun kontrol pas çalışması yaptı. İdman, yarım sahada yapılan çift kale maç ve şut çalışması ile sona erdi.

Yorumlar