FENERBAHÇE

Bomba iddia! Fenerbahçe'de Mesut Özil sesleri

Arsenal'da Fransız Hoca Unai Emery, Mesut Özil'i gözden çıkardı. Fenerbahçe, Mesut'u kadrosuna katmak istiyor ancak tecrübeli futbolcunun para konusunda fedakarlık yapması lazım.

Bomba iddia! Fenerbahçe'de Mesut Özil sesleri

Yeni sezonda şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi hedefi olan Fenerbahçe, büyük düşünüyor. Yaz döneminde adı sık sık Fenerbahçe ile anılan Mesut Özil’deki yarım kalan hikaye, somuta dönüşme konusunda daha müsait durumda.

Unai Emery gözden çıkardı

Daha önce Mesut Özil’in takımın lideri olduğunu, ona ihtiyaç duyduğunu ifade eden Emery ve oyuncu arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Fransız Hoca Unai Emery, Mesut’la beraber Mkhitaryan’ın da ayrılmasını istiyor.

Amine Gülşe de Fenerbahçeli

Fenerbahçeli olduğu bilinen Özil ailesinin, Sarı-Lacivertli takımla gönül bağı var. Uzun süredir Mesut’la birliktelik yaşayan ve nişanlanan Amine Gülşe de koyu Fenerbahçeli. 31 yaşına girecek Mesut için de son demler yaklaşıyor.

Parada fedakarlık yapmalı

Ancak Türk asıllı Alman futbolcunun kazandığı ücret bir hayli yüksek. Haftalık 300 bin pounda yakın kazanan Mesut’un da transferde fedakarlığı gerekecek. Arsenal’in, Mesut’un gidişi konusunda kolaylık yapması bekleniyor.

Yorumlar