BEŞİKTAŞ

Beşiktaş'tan Oğuzhan Özyakup'a jest

Yönetim kurulu, başkan Fikret Orman'ın isteğiyle Oğuzhan'a Osmanlıspor maçı öncesi plaket verecek.

Beşiktaş'tan Oğuzhan Özyakup'a jest

Beşiktaş yönetimi bugünkü Osmanlıspor maçında Siyah-Beyazla formayla 200. maçına çıkacak olan kaptan Oğuzhan Özyakup'a jest yapacak.

Zaman zaman gösterdiği kötü performanstan ötürü eleştirilse de Kartal'ın en yetenekli isimlerinden biri olan ve Avrupa'nın önemli ekiplerinin takibindeki genç yıldız için bugünün ayrı bir önemi var.

2012-13 sezonunda Beşiktaş'a gelen Oğuzhan, Osmanlıspor karşılaşmasmda forma giyerse 200 maç oynamış olacak. Genç bir futbolcu için bu önemli gururu yaşayacak olan Ozzie için yönetim de güzel bir jest hazırlığında. Bugüne kadar 100 ve 200. maçını oynayanlara özel bir tören yapmayan yönetim kurulu, başkan Fikret Orman'ın isteğiyle Oğuzhan'a Osmanlıspor maçı öncesi plaket verecek.

Tudor Sneijder için kararını verdi

SADECE ATİBA VE CENK : Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil'in maçtan yarım saat önce vereceği plaket bu anlamda bir ilk olurken sadece Kanada'da daha önce yılın futbolcusu olan Atiba ile Vodafone Park'ın en güzel golünü atan Cenk Tosun'a plaket veril-mişti. Bu anlam da dalya yapan bir futbolcuya ilk kez ödül verilecek. Beşiktaş için ayrıca bugünkü maçın ayrı bir önemi daha var. Yeni stat açıldıktan sonra Vodafone Park'ta 99 gol atılırken 100. golü kimin bulacağı da merak konusu.

Yorumlar
TREND HABERLER