BEŞİKTAŞ

Beşiktaş'ta Medel krizi! Güneş yol haritasını çizdi

Ligde galibiyet serisini 5 maça çıkartan Beşiktaş'taki en büyük sıkıntı Medel'in sakatlanması.. Bileğinde yırtık tespit edilen Şilili futbolcu uzun süre sahalardan uzak kalacak.. Teknik Direktör Şenol Güneş ise Medel'in yokluğunda nasıl bir yol haritası çizeceğini belirledi..

Aliye Tulum
Aliye Tulum[email protected]
Beşiktaş'ta Medel krizi! Güneş yol haritasını çizdi

Son maçta sol bek oynayan Medel'in sakatlanması Beşiktaş'ta moralleri iyice bozdu..Şenol Güneş, Ankaragücü karşısında cezası biten Caner Erkin ve iyileşen Adriano’yu sol kanatta önlü arkalı oynatmayı planlıyor.

Kartal’ın teknik direktörü, Ankaragücü maçında sol kanatı tamamen değiştirmeyi planlıyor. Kagawa 11’de olduğu için son maçta sola yakın oynayan Ljajic’in bu bölgede gerçek performansını gösteremediğini bir kez daha gözlemleyen Güneş, Sırp yıldızı ortaya çekecek.

QUARESMA DÖNSEDE...

Güneş, solda Caner Erkin ve Adriano’yu arkalı önlü oynatmayı planlıyor. Cezası biten Caner hazır durumda. Adriano ise uzun süren sakatlığını tamamen atlattı. Quaresma’nın yokluğunda takımın enerjinin daha yükseldiğini düşünen Güneş, iyileşen Portekizli’yi kulübede tutma fikrinde.

Yorumlar
TREND HABERLER