BEŞİKTAŞ

Beşiktaş'ta 1 numaralı hoca adayı belli oldu

Beşiktaş, teknik direktör aday listesinin başına lider Medipol Başakşehir’in başarılı hocası Abdullah Avcı'yı koydu.

Beşiktaş'ta 1 numaralı hoca adayı belli oldu

Şenol Güneş'in Milli Takım'la anlaşmasının ardından hoca arayışlarına giren Beşiktaş'ta Guti, Okan Buruk ve Sergen Yalçın gibi isimler gündeme gelirken Medipol Başakşehir'in başarılı hocası Abdullah Avcı, listenin 1 numaralı adayı durumunda.

Masaya oturmak için ligin bitmesini bekliyor

Sabah'ın haberine göre; Siyah-beyazlı yönetimin aday listesinde Başakşehir'le şampiyonluk kovalayan Abdullah Avcı bir numarada yer alıyor. Avcı için nabız yoklayan Başkan Fikret Orman ve ekibi, tecrübeli hocadan "Çok önemli bir süreçten geçiyoruz, sezon sonu görüşelim" cevabını almıştı. Bu nedenle Orman'ın, Abdullah Avcı ile masaya oturmak için ligin son haftasını beklediği öğrenildi.

Guti yakından takip edilecek

Beşiktaşlı idareciler, 8 haftalık süreçte, yetkileri artırılacak olan Guti Hernandez'i de yakından takip edip, değerlendirme fırsatı bulacak. Bu iki isimden birisi olmaması halinde diğer adaylar değerlendirmeye alınacak. 

Tayfun Korkut'la görüşüldü iddiası

Öte yandan adı siyah-beyazlı takımla anılan Tayfun Korkut'un geçtiğimiz günlerde BJK Nevzat Demir Tesisleri'ni ziyaret edip, Beşiktaşlı yöneticilerle konuştuğu ileri sürüldü.

Yorumlar