Aslantepe'de 50 bin Türk bayrağı dağıtıldı
Galatasaray-Medipol Başakşehir maçı öncesinde sarı-kırmızılı kulüp tarafından tribünlere bırakılan Türk bayrakları, karşılaşma öncesinde görsel şov oluşturdu..
![Aliye Tulum](https://i.internetspor.com/2/50/50/assets/web/images/default_user.jpg)
![Aslantepe'de 50 bin Türk bayrağı dağıtıldı](https://i.internetspor.com/2/820/513/assets/web/images/default.jpg)
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Galatasaray-Medipol Başakşehir maçında da bayraklarla kutlandı. Galatasaray-Medipol Başakşehir maçı öncesinde sarı-kırmızılı kulüp tarafından tribünlere Türk bayrakları bırakıldı..
Süper Lig’in 33. hafta mücadelesinde karşılaşmanın başlamasından hemen önce, sarı-kırmızılı kulüp tarafından tribünlere bırakılan 50 bin Türk bayrağı aynı anda sallanmaya başladı. Bayrakların havaya kalkmasıyla birlikte Türk Telekom Stadyumu bir anda kırmızı-beyaz oldu.