FUTBOL

Arjantin'de oynanan maçta, polis plastik mermilerle futbolcuları vurdu

Arjantin'de oynanan maçta iptal edilen goller nedeniyle taraftarlar çileden çıktı, olaylar nedeniyle polis plastik mermi kullandı.

Arjantin Canadense Liginde oynanan maçta Armostrong - Sportivo Las Parejas takımları karşı karşıya geldiği mücadeleyi ev sahibi takım 2-0 kazanarak şampiyon oldu.

POLİS PLASTİK MERMİ KULLANDI

Parejas oyuncuları ise hakem tarafından iptal edilen golleri nedeniyle maç sonunda hakeme tepki gösterince ortalık karıştı. Polis olaya plastik mermi ile müdahale etti. Polisin plastik mermi kullandığı olaylarda Sportivo Las Parejas oyuncuları ve taraftarları birçok yerinden yaralandı.
Olaydan fotoğraflar:

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Yorumlar