BEŞİKTAŞ

Anderson Talisca karar veremiyor!

Beşiktaş'ın bonservisini almak istediği Anderson Talisca geleceğiyle ilgili kesin kararını henüz vermedi. Brezilyalı futbolcu, gelen tekliflere göre kararını verecek.

Anderson Talisca karar veremiyor!

Beşiktaş forması altında son 2 yıldır oynadığı başarılı futbolla Brezilya Milli Takımı'na kadar yükselen ve Avrupalı birçok kulübün transfer listesine giren Anderson Talisca'nın geleceğiyle ilgili kararını henüz vermediği ortaya çıktı.

Her fırsatta Beşiktaş'ta mutlu olduğunu dile getiren Brezilyalı futbolcunun, İngiltere'den teklif gelmesi halinde Ada'ya gitmeye sıcak baktığı öğrenildi. Manchester United'ın yanı sıra sezon sonunda Premier Lig'e yükselmesine kesin gözüyle bakılan Wolverhampton'ın listesinde olan Talisca gelecek tekliflere göre Beşiktaş'a yanıt verecek.

Beşiktaş'tan UEFA açıklaması

BEŞİKTAŞ İNDİRİM KOVALIYOR : Siyah-beyazlı yönetim kalmaya karar vermesi halinde 31 Mayıs'a kadar Talisca'nın 21 milyon euroluk satın alma opsiyonunu kullanacak. Benfica ile hemen pazarlıklara başlayacak olan Beşiktaş Yönetimi bu rakamı ilk etapta 16-17 milyon euro seviyesine çekmeye çalışacak. Başkan Fikret Orman önceki gün yaptığı açıklamada kalmak istemesi halinde Talisca'nın bonservisini alacaklarını açıklamıştı.

Erdoğan Arıkan'dan canlı yayında olay gaf!

BEŞİKTAŞ DİĞER FUTBOLCULARLA GÖRÜŞMEYE BAŞLADI : Siyah-beyazlılar, Talisca'nın ayrılık kararı vermesi durumunda ise 10 numara transferi için kolları sıvayacak. 10 numara transferi konusunda geçen sezon bazı oyuncularla görüşen Beşiktaş Yönetimi, şampiyonluğun elde edilmesi durumunda en az Talisca kalitesinde bir yıldızı kadroya katacak.

Yorumlar