Anderson Talisca

Anderson Talisca koronavirüsten kaçıyor!

Anderson Talisca koronavirüsten kaçıyor! Çin'den tüm dünyaya yayılan virüs spor dünyasını da etkiliyor. Koronavirüs salgını nedeniyle Çin'de durmak istemeyen Anderson Talisca, ülkesi Brezilya'ya gitti.

Talisca için resmi açıklama geldi! Sahalara ne zaman dönecek?

Talisca için resmi açıklama geldi! Sahalara ne zaman dönecek? Çin’de fırtına gibi esen Anderson Talisca büyük şanssızlık yaşadı.. Sakatlandığı açıklanan yıldız futbolcunun sahalara ne zaman döneceği açıklandı.. Ayrıntılar haberimizde...

Talisca kulüp satın aldı annesini başkan yaptı

Talisca kulüp satın aldı annesini başkan yaptı Beşiktaş'tan Çin ekibi Guangzhou Evergrande'ye transfer olan Anderson Talisca, Brezilya'da kulüp satın aldı ve annesini başkan yaptı.

Fenerbahçe'den Anderson Talisca bombası!

Fenerbahçe'den Anderson Talisca bombası! Fenerbahçe'nin golcü arayışlarında listesinde Babacar ve Lallana bulunuyor. Sol açığa Konoplyanka’nın ismi geçerken flaş isim olarak ise Beşiktaş'ın eski yıldızı Anderson Talisca ismi ön plana çıkıyor. Başkan Ali Koç yarın bombaları patlatacak.

Beşiktaş'tan ayrılan Talisca İtalya'da

Beşiktaş'tan ayrılan Talisca İtalya'da Beşiktaş'la olan kiralık sözleşmesi sona eren Anderson Talisca'nın İtalya'da görüntülenmesi, yıldız futbolcunun Roma'ya transferinin bittiği şeklinde yorumlandı.

Talisca'nın yeni takımını açıkladılar!

Talisca'nın yeni takımını açıkladılar! Talisca için Beşiktaş’ın satın alma opsiyonunu kullanmamasıyla, Benfica’nın oyuncuyu 21 milyon eurodan daha yüksek bir fiyata satılmasının yolu açıldı.

Talisca’dan transferi için flaş açıklama

Talisca’dan transferi için flaş açıklama Beşiktaş’la vedalaşan Anderson Talisca, transferde rotasını işaret etti, İngiltere’deki futbol ortamını sevdiğini söyledi.

TREND HABERLER
TREND HABERLER