GALATASARAY

Ahmet Çakar: Tudor ile küfürleştiler

Eski hakem ve ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar, gündeme bomba gibi düşecek bir iddia da bulundu.

Ahmet Çakar: Tudor ile küfürleştiler

Beyaz Tv'de yayınlanan Derin Futbol programında yorum yapan Ahmet Çakar, Galatasaray ile ilgili flaş iddialarda bulundu.

Maçın ardından soyunma odasında Galatasaray Teknik Direktörü Tudor ile 2-3 futbolcu arasında küfürleşmeye varan tartışmanın yaşandığını öne süren Çakar, fiziki temasa kadar büyük bir olay yaşandığını sözlerine ekledi.

Öte yandan Çakar, Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder ile ilgili kendisine ulaşan çarpıcı bir bilgiyi de paylaştı.

Yakın çevresine konuşan Sneijder'in, başkan Dursun Özbek ve yönetimin kendisini takımdan göndermek için Tudor üzerinden yıldırma politikası izlediğini söylediğini dile getirdi. Çakar, tecrübeli yıldızın ise forma şansı bulsa da bulamasa da, sözleşmesinin sonuna kadar Galatasaray'da kalacağını ve parasını alacağını söylediğini ifade etti.

Sneijder'i harcayan Tudor tek suçlu futbolcular dedi

Bu arada programın moderatörü Ertem Şener de çarpıcı iddialara kendi duyumlarını ekledi. Tudor ile 2-3 futbolcu arasında sorun olduğunu belirten Şener, Tudor'un Podolski'yi kalan maçlarda 11'de başlatmayacağını Alman yıldıza söylediğini ifade etti.

Ertem Şener, Podolski'nin de Tudor hakkında, "İdmanlarda ancak takımı koşturuyor, başka bir şey bilmiyor" dediğini ileri sürdü.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER