GALATASARAY

Abdurrahim Albayrak'tan Fenerbahçe'ye gönderme!

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak canlı yayına katıldı ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Albayrak ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye göndermede bulunmayı ihmal etmedi.

Abdurrahim Albayrak'tan Fenerbahçe'ye gönderme!

Yöneticilik yaptığı zamanda olsun, takımına dışardan destek verdiği zamanda olsun, Sarı Kırmızılı camianın en renkli simalarından biri olan Albayrak, çok önemli konulara değindi.

İşte Abdürrahim Albayrak'ın açıklamaları:

"Fatih Terim Pepe'yi çok istiyordu. Ben Real Madrid ile konuştum fakat vermek istemediler. Eğer futbolcu bunu duyarsa kafası karışır ve Real Madrid ile Galatasaray arasındaki dostluk bağlarının tehlikeye gireceğini dile getirdiler."

"Dani Alves’in menajeriyle konuştuk, pazarlık ettik. Eğer yönetime devam etseydik Dani Alves Galatasaray’da sağ bek olacaktı."

Alanyaspor'dan Kayserisporlu futbolculara saldırı

Terim açıklaması

"Galatasaray Başkanı, Fatih Terim'e 'İhtiyaç var' diye giderse para bile konuşacağını zannetmiyorum. Fatih hoca ile temas olduğunu zannetmiyorum. Galatasaray'ın başında bir teknik adam varken de, geliyorum demez."

"Florya'ya gittim, Galatasaray'da çalışan, Galatasaray'ın ekmeğini yiyen bir arkadaş, Galatasaray'ın kadrosunu, kız arkadaşının çalıştığı yere, dışarıya sızdırıyordu. Yakasına yapıştım, sen ne hainsin dedim."

Tudor'a sert eleştiri

"Galatasaray hocası futbolcularını satabilir mi? Benim oyuncularım atmosferden korktular diyor. Bu ne demektir ya? Sen nasıl Galatasaray'ın hocasısın? Hep futbolcular suçlu, kendisinin hiç suçu yok."

'Fenerbahçe 6-0'ı hatırlatıyor ama...'

"Şu anda Türkiye'de 1 tane UEFA Kupası vardır ve onu da Fatih Terim almıştır. Bir başkası alırsa, o zaman onu da konuşuruz. Fenerbahçe 6-0'ın üzerinde duruyor ama, biz de o statta kupayı kaldırdık, bu da bir gerçek"

Galatasaray'da yönetim harekete geçti!

Yorumlar