TRABZONSPOR

Yusuf Yazıcı taraftarın son isteğini kırmadı

Trabzonspor’un yıldız oyuncusu Yusuf Yazıcı, Fransa’nın Lille kulübüyle transfer görüşmeleri yapmak üzere Trabzon’dan ayrıldı. Yusuf Yazıcı, taraftarın son isteğini yerine getirmeyi ihmal etmedi.

Yusuf Yazıcı taraftarın son isteğini kırmadı

Bordo-mavili kulüpten ayrılma kararını açıklayan Yusuf Yazıcı’yı Trabzon Havalimanı’nda çok sayıda Trabzonspor taraftarı yolcu etti. Yazıcı’yı havaalanında pankart açarak meşalelerle karşılayan taraftarlar, sarılarak helalleştikleri oyuncuyla fotoğraf çektirdi. 

Taraftarlara teşekkür etti: Taraftarlara kendisini yolcu etmeye geldikleri için teşekkür eden Yusuf Yazıcı, "Şunu unutmayın ki ben gidiyorsam sizlerin sayesinde transfer oluyorum. Sizler benim her şeyimsiniz. Sizler benim kalbimdesiniz. Bir Erdoğdulu arkadaşınız olarak, bir kardeşiniz olarak Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeye gidiyorum. Lütfen desteğinizi esirgemeyin" diye konuştu. 

Taraftarların isteğini de kırmadı

Trabzonspor’un yıldız oyuncusu Yusuf Yazıcı, Fransa’ya hareket etmeden önce bordo-mavili taraftarların isteğinide kırmadı. Havaalanı gidiş terminalinde bordo-mavili taraftarlara üçlü çektiren genç oyuncu onlarla birlikte sevince ortak oldu. 

Gece saat 02:25’de Trabzon’dan İstanbul’a hareket eden oyuncu buradan da Fransa’ya hareket ederek Lille kulübüyle transfer görüşmesi yapacak. 

''İnsan ister istemez duygusallaşıyor''

Veda erken konuşan Yusuf Yazıcı, "Ben de Trabzonspor taraftarıyım, tribünden geldim. İnsan ister istemez duygusallaşıyor, mutlu oluyor, daha fazla gururlanıyor. Gerçekten ben de biraz da olsa git gelde kaldım" dedi.

Yorumlar 1 yorum