Yusuf Acer Çaykur Rizespor ile 5 yıllık sözleşme imzaladı
Çaykur Rizespor, Altınordu forması giyen 22 yaşındaki sol bek Yusuf Acer ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.
![Yusuf Acer Çaykur Rizespor ile 5 yıllık sözleşme imzaladı](https://i.internetspor.com/2/820/513/assets/web/images/default.jpg)
(DHA) - Yeşil-mavili kulüpten transferle ilgili olarak yapılan açıklamada, "Çaykur Rizespor’umuz Altınordu FK’den sol bek oyuncusu Yusuf Acer ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. 4 sezondur Altınordu FK’de oynayan ve 110 resmi maçta yer alan Yusuf Acer’e kulübümüze hoş geldin diyerek başarılar diliyoruz" denildi.
Geçen sezon Altınordu forması ile 27 maça çıkan Yusuf Acer, 1 gol ve 1 asistlik performans sergilemişti.