TRABZONSPOR

Yönetim harekete geçti! Trabzon'a gençlik ateşi

Trabzonspor’da iç transfer erken başladı. Önceki gün Uğurcan Çakır’ın sözleşmesini 2025 yılına uzatan Trabzonspor’da sıra alt yapıdan yetişen diğer isimlere geldi. Abdulkadir Parmak, Hüseyin Türkmen, Arda Akbulut ve Abdurrahim Dursun ile yeni mukaveleler imzalanacak, ücretlerine zam yapılacak.

Yönetim harekete geçti! Trabzon'a gençlik ateşi

Trabzonspor’da yönetim harekete geçti, alt yapıdan yetişen oyuncuların sözleşmelerini uzatmak için düğmeye basıldı. İlk adımı Cuma günü kaleci Uğurcan Çakır ile sözleşme yenileyerek atan Karadeniz ekibi 4 oyuncuyla daha görüşme kararı aldı.

Ahmet Ağaoğlu ve kurmayları; Abdulkadir Parmak, Hüseyin Türkmen, Arda Akbulut ile Abdurrahim Dursun ile yeni sözleşme imzalamak için görüşmelere başladı.

Hedef 2025 olacak

İki sezondur A Takım’da olan ve buldukları şansı iyi değerlendiren stoper Hüseyin Türkmen’in sözleşmesi 2022’de, ön libero Abdulükadir Parmak’ın mukavelesi ise sezon sonunda bitiyor. Üçüncü kaleci durumundaki Arda Akbulut da sezon sonu sözleşmesi sona erecek isimlerden. Sol bek Abdurrahim Dursun’un anlaşması da 2021’e kadar.

Bordo-Mavili yönetim, Uğurcan Çakır’da olduğu gibi 4 ismin mukavelelerini de 2025’e kadar uzatmayı düşünüyor.

En yükseği Parmak’a

Yönetim sadece oyuncuların sözleşmelerini uzatmakla kalmayacak, 4 ismin ücretlerinde de iyileştirme yapacak.

Devre arasında yapılan iyileştirme ile ücreti 500 bin liraya çıkarılan Hüseyin Türkmen’e yeni anlaşmayla yıllık 2 milyon lira ödeneceği öğrenildi. Abdulkadir Parmak’a ise 2.5 milyon lira verileceği bildirildi. Henüz oynama şansı bulamayan Arda Akbulut ile Abdurrahim Dursun’un yıllık kazançlarının da 250 bin lira olacağı öğrenildi.

Fırtına’da sözleşmesi uzatılan kaleci Uğurcan’ın yıllık ücreti 3.5 milyon lira olarak açıklanmıştı.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER