YENİ MALATYASPOR

Yeni Malatyaspor'un yıldızı hakkında bomba itiraf: Beni hamile bırakıp kaçtı

Geçtiğimiz sezon Portekiz kulübü Tondela'dan Yeni Malatyaspor'a transfer olan Sulley Muniru'nu başı eğlence mekanında belaya girdi.. Yıldız futbolcu hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı..

Yeni Malatyaspor'un yıldızı hakkında bomba itiraf: Beni hamile bırakıp kaçtı - Sayfa 1

Yeni Malatyaspor'un yıldızı hakkında Ortaköy’de bir gece kulübünde halkla ilişkiler görevlisi olarak çalışan Tanja Kıran'dan bomba bir suçlama geldi: Beni hamile bırakıp kaçtı!

Yeni Malatyaspor'un yıldızı hakkında bomba itiraf: Beni hamile bırakıp kaçtı - Sayfa 2

Tanja Kıran'ın anlattıkları ise korkutan cinstendi. Kıran, Sulley’le geçtiğimiz Eylül ayında tanıştığını belirterek, daha sonra çıkmaya başladıklarını ve futbolcunun sürekli Malatya'dan İstanbul'a kendisini görmek için ziyarete geldiğini söyledi.

Yeni Malatyaspor'un yıldızı hakkında bomba itiraf: Beni hamile bırakıp kaçtı - Sayfa 3

Bırakıp kaçtı, suratına tükürürüm: Kıran, futbolcu hakkında konuşmasına şu şekilde devam etti: Benimle sürekli evlenmek istediğini söyledi. Ben hamile kalınca çocuğu aldırmak için baskı yaptı. Ayrıca beni tehdit etti. Çok ısrar edince çocuğu aldırdım ama beni yüzüstü bırakıp kaçtı. Çok zor ve acı günler yaşadım. Umutlarımı çaldı, karşıma çıksa suratına tükürürüm”

Yeni Malatyaspor'un yıldızı hakkında bomba itiraf: Beni hamile bırakıp kaçtı - Sayfa 4

Öte yandan 26 yaşındaki Sulley Muniru'nun, Milan ve İnter gibi dünyaca ünlü kulüplerde top koşturan Sulley Muntari’nin kardeşi olduğu biliniyor. Ünlü futbolcunun bu iddialara nasıl yanıt vereceği ise merak konusu oldu.