SÜPER LİG

Yeni Malatyaspor'dan Beşiktaş'a transfer tepkisi!

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek'ten, Guilherme'nin Beşiktaş ile anlaştığı haberlerine açıklama geldi. Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Guilherme ile anlaştığı belirtilen Beşiktaş'a tepki gösterdi.

Yeni Malatyaspor'dan Beşiktaş'a transfer tepkisi!

Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, TRT Spor'da katıldığı canlı yayında Guilherme ile Beşiktaş'ın görüşmesinden haberdar olduklarını, kendilerinde kiralık olan Guilherme'nin Beşiktaş ile anlaşmasında hukuken bir yanlış olmadığını ancak Beşiktaş yönetiminden kendilerini kimsenin aramadığını söyledi.

Adil Gevrek'in açıklaması şöyle:

"Guilherme konusunda bizimle görüşen kimse olmadı. Beşiktaş tarafı Guilherme ile görüşüyormuş, bizle görüşmeden oyuncunun kendisiyle görüşülmesini etik bulmuyorum."

"Biz 2 yıl kiralamıştık. Menajerlerle yaptığımız anlaşma var. Bizi mutlaka aramaları lazımdı. Menajerler de bizi arayacaklarını söylediler ama aramadılar."

"Hukuken bizle görüşmeden Benevento kulübü ile anlaşarak Guilherme'yi alabilir Beşiktaş. Bizim takıldığımız konu etik olarak Beşiktaş kulübünün bizi aramaması."

"Kulübümüzün avukatı buna bakacaktır. Biz Guilherme'ye büyük takımlarda ilgi olması halinde kolaylık yapacağımıza dair söz vermiştik. Görüşmesine de izin vermiştik. Hukuken olur olmaz o önemli değil, bizim takıldığımız konu bu şekilde konunun doğru olmadığı."

Yorumlar 1 yorum