BEŞİKTAŞ

Vodafone Park'ta Sergen Yalçın coşkusu

Beşiktaş yönetimi tarafından, Abdullah Avcı'nın siyah beyazlı kulüpten ayrılması üzerine, Sergen Yalçın ile anlaşma sağlandı. Sergen Yalçın bugün saat 19.03'te Vodafone Park'a gelerek taraftar önünde resmi olarak Beşiktaş ile 1.5 yıllık sözleşmeyi imzaladı.

Vodafone Park'ta Sergen Yalçın coşkusu - Sayfa 1

Vodafone Park'ta Sergen Yalçın coşkusu yaşanıyor. Beşiktaş yönetimi ve taraftarlar Sergen Yalçın'ın imza töreni için stada akın etti. Taraftarı selamlayarak gelen Sergen Yalçın'a ilgi büyüktü. Kendisi ayrılan standa geçen Yalçın, geçmişte attığı golleri skorboarddan izledi. Daha sonra da Ahmet Nur Çebi'nin yanı sıra yöneticiler Erdal Torunoğulları ve Emre Kocadağ'ın da katılımıyla 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Vodafone Park'ta Sergen Yalçın coşkusu - Sayfa 2

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi taraftara seslenerek hem takıma hem de Sergen Yalçın'a "Hocamızın Beşiktaş'ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum." sözleriyle destek istedi. Çebi, Abdullah Avcı'ya da teşekkür etti ancak taraftarlar bu sırada Abdullah Avcı için olumsuz tepki verdi.

Vodafone Park'ta Sergen Yalçın coşkusu - Sayfa 3

Sergen Yalçın ise taraftarın bu coşkusu karşısında konuşma yapmak istedi ve "Çok heyecanlıyım. Hayatımda hiç bu kadar heyecanlanmadım. Öncelikle bize bu şansı verdiğinden dolayı başkanımıza ve yönetimimize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Vodafone Park'ta Sergen Yalçın coşkusu - Sayfa 4

Yalçın, daha sonra tekrar sahaya çıkarak kendisi için tezahürat yapan siyah beyazlı taraftarı selamladı.