TRABZONSPOR

Ünal Karaman'dan Fenerbahçe maçı öncesi iddialı sözler

Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor’da teknik direktör Ünal Karaman, dünkü idmanın ardından oyuncularıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Ünal Karaman'dan Fenerbahçe maçı öncesi iddialı sözler

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, dünkü idmanın ardından oyuncularıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Fenerbahçe maçı öncesinde öğrencilerini motive eden Karaman, “Rakibi değil, kendi yapabileceklerimizi düşünelim. Biz onlardan değil, onlar bizden korksun! Kendi oyunumuzu kabul ettireceğiz. Bunu yaptığımız zaman ciddi bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Evet, eksiklerimiz var ama oyunu kendi lehimize geliştirecek yeteneklere sahibiz. Sonuçta burada oynayan, kadroda olan herkes belli bir seviyenin üzerindedir. Bize lazım olan bu potansiyeli sahaya yansıtmak” ifadelerini kullandı.

‘Kendimizi kanıtlamak için...’

Bordo-Mavili taraftarlardan 90 dakika boyunca destek beklediğini belirten tecrübeli çalıştırıcı, “Taraftarımıza bu maçta büyük görev düşüyor. Onlar yanımızda olduğunda resmen fazla oynuyoruz. Bunu bir kez daha kanıtlamak için Fenerbahçe mücadelesi bizim için çok iyi bir fırsat olacaktır. Şu ana kadar bilet satışlarının da gayet iyi gittiğini duydum. Bu ilgi gerçekten bizi çok mutlu ediyor. Umarım taraftarlarımızın yüzlerini kara çıkarmayız” diye konuştu. 

Trabzonspor'da Onur Kıvrak gerilimi! Onur alacağını istedi

Yorumlar