Umut Bulut Kayserispor'u da pişman etti
Galatasaray'da geçtiğimiz sezon kayıpları oynayan Umut bulut, büyük ümitlerle transfer edildiği Kayserispor'da da beklentileri karşılayamadı
![Umut Bulut Kayserispor'u da pişman etti](https://i.internetspor.com/2/820/513/assets/web/images/default.jpg)
Galatasaray'dan büyük umutlarla Kayserispor'a transfer olan Umut Bulut, yeni takımındaki performansıyla şaşırtıyor.
Türkiye'nin en kariyerli forvetleri arasında yer alan Umut Bulut, 4 sezon süren Galatasaray macerasının ardından, transferin son gününde Kayserispor'a imza atmıştı.
Kayserispor yönetiminin yoğun çabaları sonucunda 1 yıllık sözleşme imzalamayı kabul eden 33 yaşındaki futbolcu, yeni kulübünde hayal kırıklığı yaratan bir performans sergiliyor.
NE GOL ATABİLDİ NE DE ASİST YAPABİLDİ
Sarı kırmızılı takıma geldikten sonra 4 maçta forma giyen Umut, toplam 317 dakika sahada kalmasına rağmen ne gol atabildi ne de asist yapabildi. Tecrübeli forvet bu 4 maçın 3'ünde ilk 11'de sahaya çıkarken, diğerinde sonradan oyuna girdi.
![](http://i.internethaber.com/files/2016/10/18/1723752/1723752.jpg?v=1476769061yWJ8wg0eRk)
UMUT'LU 4 MAÇTA 1 PUAN
Kayserispor, Umut Bulut'un forma giydiği karşılaşmalarda galibiyet alamadı. Bu maçlarda Bursaspor ve Kasımpaşa'ya 3-1, Beşiktaş'a 1-0 yenilen sarı kırmızılılar, Galatasaray ile 1-1 berabere kaldı.
EN SON GOLÜNÜ 6 AY ÖNCE ATMIŞTI
Umut Bulut resmi maçlarda son golünü 30 Nisan 2016'da Galatasaray'ın Kasımpaşa'yı 4-1 yendiği karşılaşmada attı. Tecrübeli oyuncu, aradan geçen 6 ayda fileleri havalandırma sevinci yaşayamadı.