TRABZONSPOR

Trabzonspor'dan Martin Caceres hamlesi

Transfer çalışmalarına devam eden Trabzonspor, stoper için tanıdık bir isme yöneldi. Bordo-mavililer, 2016’da imza attırmak için İstanbul’a getirdiği ancak menajer ücreti nedeniyle transferinden vazgeçtiği Martin Caceres için yeniden düğmeye bastı.

Trabzonspor'dan Martin Caceres hamlesi

Bordo-mavililerde stoper harekâtı devam ediyor... Savunmadaki rotasyonu ve kaliteyi artırmak isteyenTrabzonspor’un, uzun süredir gizlice yürüttüğü transfer operasyonundaki isim ortaya çıktı: Martin Caceres...
 
Bonservisi elinde olan ya da maliyeti uygun isimleri kadrosuna katmayı planlayan Karadeniz temsilcisi, 2016-2017 sezonunun devre arasında İstanbul’a getirdiği Uruguaylı savunmacı için yeniden düğmeye bastı. İlk görüşmeler olumlu O dönem 1 milyon euroluk astronomik menajer ücreti nedeniyle transferden vazgeçen Fırtına, şimdi ise transferi birebir bitirmeyi hedefliyor. 32 yaşındaki savunmacı ile direkt temasa geçen yönetim, pazarlıklara başladı. İlk görüşmelerin olumlu geçtiği öğrenildi. Tarafların önümüzdeki günlerden yeniden bir araya gelmesi ve transfere nokta koyması planlanıyor.
 
Sakat dediler Juve’ye gitti!
 
2016’da menajer ücreti nedeniyle transferden vazgeçen Trabzonspor, o dönem Caceres’in sağlık raporlarını gerekçe göstermişti. Ancak başarılı oyuncu 1 ay sonra İngiliz ekibi Southampton’a imza atmıştı. Caceres daha sonra sırasıyla Verona, Laziove Juventus formalarını giydi.

Yorumlar 1 yorum