SPOR MAGAZİN

Tosic'in eşi sahaya indi sosyal medyada olay oldu

Tosic'in eşi Jelena Karleusa, Futbol Oynadığı Anlar İle Büyük Beğeni Topladı

Tosic'in eşi sahaya indi sosyal medyada olay oldu - Sayfa 1

Eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, futbol oynadığı anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Karleusa'nın bir takipçisi paylaşıma, "Yenge gel Beşiktaş'ta oyna golcü arıyoruz." yorumunu yaptı.

Tosic'in eşi sahaya indi sosyal medyada olay oldu - Sayfa 2

Eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, top oynadığı anlarla sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Tosic'in eşi sahaya indi sosyal medyada olay oldu - Sayfa 3

"YENGE BEŞİKTAŞ'A GEL GOLCÜ LAZIM" Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarıyla gündem düşmeyen Eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, top oynadığı anlardaki videosuyla çok konuşuldu. Karleusa'nın videosuna yorum ve beğeni yağdı. Karleusa'nın bir takipçisi paylaşıma, "Golcü özelliği çok yüksek. Her vurduğu gol oluyor." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Yenge gel Beşiktaş'ta oyna golcü arıyoruz." yorumunu yaptı.

Tosic'in eşi sahaya indi sosyal medyada olay oldu - Sayfa 4

JELENA KARLEUSA KİMDİR? Eski Beşiktaşlı futbolcu Tosic'in eşi olan Jelena Karleusa Gazeteci anne ve polis bir babanın kızı olarak 17 Ağustos 1978 tarihinde Yugoslavya'da dünyaya geldi. Fanatik bir Tarkan hayranı olan Sırp şarkıcının, konserlerinde Şımarık ("Zene Vole Dijamante") ve Şıkıdım ("Jelena, Jelena") şarkılarını seslendirdiği biliniyor.