GALATASARAY

Taraftar Gomis'i böyle uğurladı

Galatasaray'dan Suudi Arabistan'ın Al Hilal takımına transfer olan Bafetimbi Gomis'i sarı-kırmızılı taraftarlar uğurladı.

Taraftar Gomis'i böyle uğurladı

Galatasaray'dan Al Ahli'ye transfer olan Gomis, İstanbul'dan ayrılırken sarı-kırmızılı taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Fransız golcü"Bu bir elveda değil. Tekrardan görüşmek üzere." dedi.

TARAFTARLARIN YOĞUN İLGİSİ VARDI : İstanbul Atatürk Havalimanı'na tezahüratlar eşliğinde gelen Bafetimbi Gomis, taraftarların sevgi gösterileri nedeniyle uzun süre bilet işlemleri için kontuar önünde bekledi.

TARAFTARLARI GERİ ÇEVİRMEDİ : Sarı-kırmızı kıyafetler giyen ve Galatasaray atkısı taktığı görülen Fransız golcü, kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri geri çevirmedi.

Gomis, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından pasaport kontrolüne giderken, oluşan izdiham nedeniyle kendisini koruyan polisler zaman zaman zor anlar yaşadı.

TEKRARDAN GÖRÜŞMEK ÜZERE : Bafetimbi Gomis kişisel Instagram hesabından yaptığı açıklamada "Her şey için tekrardan teşekkürler. Bu bir elveda değil. Tekrardan görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

Yorumlar