DÜNYADAN FUTBOL

Suat Kaya saçlarıyla gündemde

Spor Toto 2'nci Lig takımı Menemen Belediyespor'un hocası Suat Kaya, İngiltere 1'inci Lig ekiplerinden Gillingham, yöneticileriyle görüşeceğini açıkladı. Kaya'nın saç protezi haberin önüne geçti.

Suat Kaya saçlarıyla gündemde

Spor Toto 2'nci Lig takımı Menemen Belediyespor Teknik Direktörü Suat Kaya, İngiltere 1'inci Lig ekiplerinden Gillingham'ın, yöneticileriyle görüşeceğini açıkladı.

Londra'ya da gideceğini dile getiren Kaya, "İngiltere'den teklif gelmesi onur verici. Bir Türk teknik adam olarak ülkemi en iyi şekilde yurt dışında temsil etmeyi isterim" diye konuştu.

Suat Kaya, Galatasaray yılları Suat Kaya, Galatasaray yılları Kulüp sahibinin Dubai'de iş hayatını sürdüren bir İngiliz olduğunu belirten Kaya, "Gillingham kulubü benimle ilgili referanslar toplamış. Futbolculuk ve teknik adamlık kariyerimi araştırmışlar. Artık her şey yüz yüze görüşmede netlik kazanacak" ifadelerini kullandı.

Suat Kaya

SAÇLARI HABERİN ÖNÜNE GEÇTİ: Bu haberle gündeme gelen Suat Kaya'nın saç stili haberden çok konuşuldu. Sosyal medyada Suat Kaya'nın yeni ekilen saçları gündem oldu.

Suat Kaya

Futbolculuk dönemini saçsız tamamlayan Kaya'nın şimdi uzun ve dağınık saçları yeniden ünlü oyuncuyu gündeme taşıdı. Futbolculuk döneminde yıllarca Galatasaray'da forma giyip 2000 yılında UEFA Kupası'yla Süper Kupa'yı kazanan kadroda yer alan 50 yaşındaki teknik direktör, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Çaykur Rizespor, Diyarbakırspor, Tokatspor, Göztepe ve Bucaspor'da görev yaptı.

Yorumlar