Sivasspor - Fenerbahçe maçına o isim damga vurdu!
Bu yıl Sivas Kongresi'nin 100'üncü yılı çerçevesinde 21'incisi düzenlenen Cumhriyet Kupası'nda Demir Grup Sivasspor ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı 2-1 kazanan Demir Grup Sivasspor kupanın sahibi oldu. İşte mücadeleden ekrana yansımayanlar...
![Sivasspor - Fenerbahçe maçına o isim damga vurdu! - Sayfa 1](https://i.internetspor.com/storage/files/images/2019/08/11/1-5dtQ.jpg)
Sivas Kongresi'nin 100. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen Cumhuriyet Kupası'nda Demir Grup Sivasspor ile Fenerbahçe karşılaştı.
![Sivasspor - Fenerbahçe maçına o isim damga vurdu! - Sayfa 2](https://i.internetspor.com/storage/files/images/2019/08/11/2-27ES.jpg)
Her iki takımın teknik direktörleri karşılaşmada yeni transferlere şans verdi.
![Sivasspor - Fenerbahçe maçına o isim damga vurdu! - Sayfa 3](https://i.internetspor.com/storage/files/images/2019/08/11/3-z7a0.jpg)
Karşılaşmaya ev sahibi Demir Grup Sivasspor; Samassa, Goiano, Appindangoye, Caner Osmanpaşa, Ziya Erdal, Cofie, Hakan Arslan, Mert Hakan Yandaş, Erdoğan Yeşilyurt, Emre Kılınç, Mustapha Yatabare ilk 11'i ile çıktı.
![Sivasspor - Fenerbahçe maçına o isim damga vurdu! - Sayfa 4](https://i.internetspor.com/storage/files/images/2019/08/11/4-0RZc.jpg)
Fenerbahçe ise müsabakaya Altay Bayındır, Okan Bayındır, Murat Sağlam, Ozan Tufan, Jailson, Abdülcebrail Akbulut, Emre Belözoğlu, Max Kruse, Ferdi Kadıoğlu, Moses, Vedat Muriç ilk 11'i ile başladı.