BEŞİKTAŞ

Şenol Güneş Aboubakar'a yüklendi!

Beşiktaş’ın hocası, 56. dakikada oyun 4-0’ken gereksiz yere topu yere vurup ikinci sarı karttan kırmızı kart gören Aboubakar’a sert çıktı.

Şenol Güneş Aboubakar'a yüklendi!

Beşiktaş’ın tecrübeli teknik adamı Şenol Güneş, 6-0’lık Dinamo Kiev mağlubiyetinin ardından oyuncuları gibi büyük bir üzüntü yaşadı.

Maçın ardından verdiği hatalı kararlarla takımın oyundan kopmasına sebep olan hakem Craig Thomson’a olan tepkisini sürdüren Güneş, soyunma odasında tüm futbolcuların elini sıktı.

HAKEMİ GÖLGEDE BIRAKTIN

Fanatik'in haberine göre, tecrübeli teknik adam, sadece gereksiz yere topu yere vurup 56. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek oyun dışında kalan Vincent Aboubakar’a tepki gösterdi.

Şenol Güneş, Dinamo Kiev maçı hakemine küfür etti

64 yaşındaki çalıştırıcının, Kamerunlu oyuncuya, “Hiçbir sebep yokken bu hareketi yapman bizi oyun içerisinde daha da olumsuz etkiledi. Hakem faktörünün bize büyük bir darbe vurduğu net. Ancak senin yaptığın bu hareket, bana göre hakemi de gölgede bıraktı” sözleriyle yüklendi.

Aboubakar özür diledi

Güneş’in tepkisinin ardından birçok futbolcunun da Aboubakar’a gördüğü kırmızı kart sebebiyle tepkisiz kalamadığı öğrenilirken genç oyuncunun da bu hareketinden dolayı özür dilediği bildirildi.

Yorumlar