YEREL HABER

Şanlıurfaspor'un borçları nedeniyle elektrikleri kesildi!

TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Şanlıurfaspor tesislerinin elektrikleri 16 aydır borcun ödemediği gerekçesi ile kesildi.

Şanlıurfaspor'un borçları nedeniyle elektrikleri kesildi!

2. Lig'de mücadele eden ve maçlarını 30.000 kişilik Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu'nda oynayan Şanlıurfaspor'un 16 aydır ödemedikleri faturalar gerekçesiyle elektrikleri kesildi.

Kulüp başkanı Emin Yetim, "Kulübün 219 bin lira elektrik borcu var primlerini alamayan futbolcular antrenmana çıkmadı, böyle giderse takım dağılabilir” dedi.

40 MİLYON LİRA BORÇ VAR... Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. (DEDAŞ) ekipleri sabah saatlerinde Şanlıurfaspor'un tesislerine gelerek 16 aydır ödemedikleri 219 bin lira borçtan dolayı tesisin elektriklerini kesti.

Şanlıurfaspor

40 milyon lira borcu olan Şanlıurfaspor’un zor günler geçirdiğini ifade eden Kulüp Başkanı Emin Yetim, maddi sıkıntılar giderilmemesi durumunda Şanlıurfaspor takımının dağılabileceğini belirtti.

PRİMLERİNİ ALMAYAN OYUNCULAR ANTRENMANA ÇIKMADI... Yetim, "Bugün DEDAŞ ekipleri tesisimize gelerek bizlerden habersiz ve tesisimizde kulüp müdürü, personeller oradayken hiç danışmayarak dışarıda bulunan ana hattan gelen tesisin elektriklerini kestiler. Zaten Şanlıurfaspor maddi olarak sıkıntı içerisindedir. Dün takımın alacaklarından dolayı peşinatlarını ve primlerini alamayan futbolcular antrenmana çıkmadılar. Eğer sorunlar çözülmese takım Bugsaş maçına çıkmayacaklar ve takım da dağılacak."

Yorumlar