GALATASARAY

Ryan Babel Galatasaray'ı resmen açıkladı

Adı Galatasaray' ile anılan Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ryan Babel'den bomba bir açıklama geldi.. Ryan Babel Galatasaray'dan gelen teklifi resmen açıkladı.. Ayrıntılar haberimizde..

Ryan Babel Galatasaray'ı resmen açıkladı

Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ryan Babel geleceği hakkında konuştu. Ölüm tahditleri bile aldığını söyleyen Ryan Babel Galatasaray'dan teklif aldığını açıkladı. 

GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU

Galatasaray'ın transferde bir numaralı ismi olan Ryan Babel, ''Şu anda en iyi teklifi Galatasaray sundu. Bunu gizlemeyeceğim. Ama görüştüğüm başka takımlar da var. Onlardan biriyle de anlaşabilirim.. Sosyal medyada çok büyük tepkiler gördüm. Ölüm tehditleri bile aldım. Hassas bir karar olduğunu biliyorum ama bunu yaşayan ilk kişi ben değilim. Galatasaray'a transfer olmak Beşiktaş'ı rahatsız edeceğim anlamı taşımıyor.” dedi.

EN İYİ TEKLİF GALATASARAY'DAN

Transferiyle alakalı konuşan Hollandalı yıldız, "En iyi teklif onlardan geldi. Bu bir sır değil ama diğer kulüplerle de görüşmelerimiz devam ediyor. Galatasaray'la temas hâlinde olduğumuz doğru. Bunu saklamıyorum. Ama şu an hiçbir şey resmi değil. Hollanda'dan bir kulüple de görüşüyorum. Ülkeme geri dönebilirim'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar 2 yorum