FENERBAHÇE

Rıza Çalımbay'dan olay açıklama!

Rıza Çalımbay, Fenerbahçe yenilgisinin faturasını eksik futbolcularının yerine forma giyen oyuncularına kesti.

Rıza Çalımbay'dan olay açıklama!

Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe'ye 3-1 yenildikleri maçta puanı hak edecek bir oyun ortaya koyamadıklarını söyledi.

Karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında konuşan Çalımbay, eksik futbolcularının yerine forma giyen oyuncularının kapasitelerinin altında bir oyun sergilediklerini belirtti.

Maçın 10 kişi kaldıkları penaltı pozisyonuna kadar kendileri için normal gittiğini anlatan tecrübeli teknik adam, şöyle konuştu:

"Puanı hak edecek bir oyun oynamadık. Birinci gol normal, olabilir. Bunu telafi edecek gücümüz vardı. Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da 10 kişi kalınca ve penaltı verilince dezavantaj oldu. İkinci yarı 10 kişi olmamıza rağmen 11 kişilik halimizden daha iyi oynadık. Gerçek gücümüz bu değil. Büyük takımlarda eksik olunca telafi edilir. Geniş kadroları var ama bizde eksik oyuncu çok olunca etkileniyoruz."

Kadıköy'de görsel şölen!

Gelecek hafta eksik futbolculardan en az 6'sının aralarına katılacağını aktaran Çalımbay, "Lige yeni bir başlangıç yapacağız. İlk yarıdaki istikrarımızı göstereceğiz" diyerek sözlerini tamamladı.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER