BEŞİKTAŞ

Quaresma için çılgın teklif

Çin takımlarının, Quaresma’nın bonservisi için 12 milyon euroya kadar çıktıkları; yıldız oyuncuya da yıllık 8 milyon euro önerdikleri iddia edildi.

Quaresma için çılgın teklif

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, Çin takımlarının bir numaralı gözdesi durumunda.

Beşiktaş'ın son iki şampiyonluğundaki performansıyla dikkat çeken Q7, bunun üzerine başta Çin kulüpleri olmak üzere bir çok ekibin transfer listesine girmeyi başardı. Hafta içerisinde Almanya'dan Lizbon'a geçen yönetici Umut Güner, burada Quaresma için Çin'den gelen teklif masaya yatırmak için menajer Mendes'in yardımcısı Sergio Alves ile buluştu.

Milli oyuncu Bahar Çağlar hastaneye kaldırıldı

Fotomaç'ın haberine göre; Çin takımının yetkilileri, Quaresma için daha önce sundukları 9 milyon euroluk teklifi, 12 milyon euroya çıkardıklarını iletti. Çinliler ayrıca yıldız futbolcuya da yılda 8 milyon euro'dan 3 yıllık sözleşme teklif ettiklerini Alves'e iletti. Menajer Alves'in konuyu paylaştığı yönetici Umut Güner ise, "Bunlar önemli rakamlar. Biz Quaresma'dan memnunuz, o da bizden. Kariyerini Çin'de sürdürmek istemediğini biliyorum. Yine de kendisiyle konuşurum" yanıtını vererek; son kararın Beşiktaş yönetimi ve Q7'nin birlikte vereceğini ifade etti.

Galatasaray'da gönderilecek futbolcular listesi belli oldu

Yorumlar