GALATASARAY

Prandelli Sinan Gümüş'ü ilk kez açıkladı!

Galatasaray'la olan sözleşmesi Haziran'da sona erecek olan Sinan Gümüş'ün Prandelli'nin çalıştırdığı Genoa'ya transfer olacağı iddia edilmişti. Golcü futbolcuyla ilgili Prandelli'den ilk kez açıklama geldi.

Prandelli Sinan Gümüş'ü ilk kez açıkladı!

Galatasaray'la olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Sinan Gümüş'ün önümüzdeki yaz takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyordu. İtalyan basını da 25 yaşındaki golcü futbolcunun Serie A ekibi Genoa ile anlaşmaya vardığını ve transferin kısa süre içinde resmiyete döküleceğini yazmıştı.
 
Çizme'de çıkan bu haberlerin ardından herkes resmi açıklama için beklemeye geçerken Genoa'nın hocası Cesare Prandelli'den flaş bir açıklama geldi.
 
"Sinan harika bir sol ayağa sahip"
 
Bir dönem Sarı Kırmızılılar'ı da çalıştıran İtalyan teknik adam, ülkesinde yayın yapan Telenord kanalına verdiği röportajda Sinan'la ilgili yöneltilen bir soru üzerine şunları söyledi: "Kendisi birlikte çalıştığım bir çocuktu. Galatasaray'a Almanya'dan gelmişti. İş ciddiyeti yüksek, kaliteli, çok koşan ve harika bir sol ayağa sahip bir futbolcu. Son zamanlarda kendisini çok izlemedim ancak onunla çalışmıştım. Sinan, çok ciddi ve profesyonel bir futbolcu. Prandelli'nin bu açıklamaları, Genoa kulübünün Sinan'la gerçekten ilgilendiği ve işin artık resmiyete kaldığı şeklinde yorumlandı.

Yorumlar