FENERBAHÇE

Ozan Tufan'a 3 talip birden!

Fenerbahçe'de bu sezon gösterdiği performansla sivrilen oyunculardan olan Ozan Tufan için İngiliz kulüpleri sıraya girdi. İngiliz futbol siteleri Fenerbahçe'nin yıldızına Everton, Southampton ve Sunderland'ın talip olduğunu yazdılar. Haberde bu transfere en büyük engelin sözleşmesindeki 20 milyon Euro'luk serbest kalma bedeli olduğu da ifade edildi.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışıkyusuf@internetspor.com
Ozan Tufan'a 3 talip birden!

Geçtiğimiz sezon Alanyaspor'da kiralık olarak forma giyen ve bu yıl başında yeniden Fenerbahçe'ye dönen Ozan Tufan, performansıyla tekrar eski günlerine geri döndü.

Gösterdiği performansla adından söz ettiren ve yeni sezonda sarı lacivertli yönetim tarafından yeni sözleşme imzalayan Ozan Tufan'a 3 İngiliz ekibi kanca attı.

Everton, Southampton ve Sunderland'ın Ozan'ın menajeri ile temasa geçtiği ve zemin yokladığı öğrenildi. İngiliz basını bu transfer için en önemli engelin ise F.Bahçe'nin talebi olacağını yazdı.

SERBEST KALMA BEDELİ 20 MİLYON

Fenerbahçe'nin Ozan Tufan'ın serbest kalma bedelini 20 milyon Euro olarak belirlediği ancak 3 kulübün bu rakamın inmesini istediği ifade edildi.

İNDİRİM İSTİYORLAR

Fenerbahçe'nin Ozan Tufan için fazla bir indirime gitmesinin beklenmediği en fazla 18 milyon Euro'ya kadar ineceği de haberde ifade edildi.

Yorumlar