FENERBAHÇE

Ozan Tufan sonunda isyan etti! Öndekiler kaçırıyor biz...

Fenerbahçe'nin eleştirilen oyuncusu Ozan Tufan, "Aslında kötü oynamıyoruz. Tek problemimiz gol atamamak. Suç bize kalıyor, bu haksızlık." dedi.

Ozan Tufan sonunda isyan etti! Öndekiler kaçırıyor biz...

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Ozan Tufan her başarısız sonuçta sadece kendi üzerinden yorumlar yapılması nedeniyle sitemli.

Ozan Tufan'ın yakın çevresine, "Gittiğim cafede, restoranda herkes sürekli beni sorguluyor. Sosyal medyadaki caps'lere bakıyorum, gazeteleri açıyorum, televizyonları izliyorum yorumcular hep beni suçluyor" diye dert yandığı öğrenildi.

"SUÇLU BİZ OLUYORUZ"

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Ozan Tufan'ın, "Oysa biz kötü oynamıyoruz. Problemimiz gol atamamak. Öndeki oyuncular atamıyor ama suçlu arkada oynayan oyuncular oluyor .Bu çok büyük haksızlık. Burasının Fenerbahçe olduğunu biliyorum. Burada baskının yoğun olduğunu da kabul ediyorum. Ama her şeyin benim üzerinden yapılmasına dayanamıyorum" dediği ifade edildi.

TARAFTAR NEDEN ÖFKELİ?

Mehmet Demirkol'dan çarpıcı Ozan Tufan yorumu

Fenerbahçe ve Milli Takım'ın geleceği olarak gösterilen Ozan Tufan'ın taraftardan tepki görmesinin üç nedeni var.

1-) Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye oldukça yüksek bir bonservis bedeliyle gelmesi ve Kadıköy'deki maçlarda pek varlık gösterememesi.

2-) Sosyal medya paylaşımları ve özellikle Beşiktaşlı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'ya tuhaf ilgisi..

3-) Euro 2016'da oynanan Hırvatistan Türkiye maçında Luka Modric'in şutunda topa siper olmak yerine kameralara saçını düzeltirken yakalanması..

Yorumlar