OYUN

EA Sports FC 24 fragmanı yayınlandı: Yeni nesil futbol deneyimi
EA Sports FC 24 fragmanı yayınlandı: Yeni nesil futbol deneyimi
Gamelight'ın yapay zeka algoritması mobil pazarlamayı yeniden şekillendiriyor

Gamelight mobil pazarlamayı baştan sona değiştirecek Gamelight, mobil pazarlama alanında devrim yaratan yapay zeka algoritmasıyla büyümeye devam ediyor. Bu algoritma, kullanıcılara kişiselleştirilmiş öneriler sunarak mobil pazarlamayı tamamen yeniden tanımlıyor.

Epic Games Store'da bu haftanın ücretsiz oyunu belli oldu

Epic Store'da bu haftanın ücretsiz oyunu belli oldu Epic Games Store, her Perşembe olduğu gibi bu hafta da bir oyunu ücretsiz olarak sunuyor. 14 - 21 Eylül tarihleri arasında kullanıcılarına sunulan ücretsiz oyun ise 911 Operator olarak belirlendi.

Baldur's Gate 3 Mac kullanıcıları için tam sürümü ile geliyor: 21 Eylül'de yayınlanacak

Baldur's Gate 3 Mac kullanıcıları için tam sürümü ile geliyor Baldur's Gate 3, uzun bir erken erişim döneminin ardından Mac kullanıcıları için tam sürüm olarak geliyor. Larian Studios tarafından geliştirilen bu çok beklenen RPG oyunu, Mac işletim sistemini kullanan oyuncular için 21 Eylül'de resmi olarak yayınlanacak.

Donald Mustard Epic Games'ten ayrıldı: Fortnite dünyasında büyük değişiklik

Donald Mustard Epic Games'ten ayrıldı: Fortnite dünyasında büyük değişiklik Epic Games'in önde gelen yaratıcı sorumlusu ve Fortnite gibi büyük başarılar elde eden oyunların arkasındaki yaratıcı deha olan Donald Mustard, şirketten ayrıldığını açıkladı.