GALATASARAY

Mustafa Cengiz'den seçim kararı

Son Divan Kurulu toplantısında muhalif üyelerin yoğun tepkisi ve erken seçim talepleriyle karşılaşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kesinlikle kongreye gitmeyip, 3 yıllık görev süresini tamamlamak istiyor.

Mustafa Cengiz'den seçim kararı

Galatasaray’da yönetim ve muhalefet arasında ipler gerilmeye devam ediyor. Son gerçekleşen Divan Kurulu toplantısında muhalif üyeler deyim yerindeyse kılıçları çekti ve kulüp başkanı Mustafa Cengiz aleyhinde sert eleştirilerde bulundu.

Kürsüye çıkan üyelerin yüzde 90’ı erken seçim çağrısında bulundu. Camianın önde gelen isimleri de son zamanlarda verdikleri her demeçte Cengiz yönetimini eleştirip seçime gidilmesi gerektiği yönünde ifadeler kullanıyordu. Başkan Cengiz, Divan Kurulu’nda eleştirilere yanıt vermemeyi tercih etti, ancak ekibiyle de bir toplantı gerçekleştirdi.

Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, Galatasaray’ın çok zorlu bir süreçte birçok cephede rakipleriyle mücadele ettiğini belirterek, kesinlikle kongreye gitmeyi düşünmediğini ifade etti. Cengiz bu toplantıda tüm kurmaylarıyla beraber 3 yıllık görev süresinin sonuna kadar başkanlık koltuğunda oturarak Galatasaray’a hizmete devam kararı verdi.

Yorumlar 2 yorum
TREND HABERLER