GALATASARAY

Muslera'nın bileti kesildi! Dünya yıldızı geliyor

Sezon sonunda Muslera ile yollarını ayırmayı planlayan Galatasaray'ın hedefi PSG'de forma giyen Alman kaleci Kevin Traap.

Muslera'nın bileti kesildi! Dünya yıldızı geliyor - Sayfa 1

Sezon sonunda büyük değişime hazırlanan Galatasaray'da bardak taştı. Sarı kırmızılı yönetimin, bu sezon yaptığı hatalarla tepki toplayan Muslera ile yollarını ayırma kararı aldığı ifade edildi. Yıllık maliyeti 4 milyon euroyu bulan Fernando Muslera gözden çıkarılmış durumda.

Muslera'nın bileti kesildi! Dünya yıldızı geliyor - Sayfa 2

MUSLERA'NIN YERİNE GELECEK İSİM BELLİ: Avrupa'nın 5 büyük liginde çalışmalar yapan Sarı kırmızılıların yeni 1 numarası da belli oldu. Yönetim eğer iki yıl daha sözleşmesi bulunan Muslera ile yolları ayırabilirse, bu transfer için düğmeye basacak.

Muslera'nın bileti kesildi! Dünya yıldızı geliyor - Sayfa 3

KEVIN TRAPP İÇİN TEMASA GEÇİLECEK: Bundesliga'da Frankfurt formasını giyen Alman kaleci Kevin Trapp'ın bonservisi PSG'de bulunuyor.. 28 yaşındaki tecrübeli file bekçisinin PSG ile sözleşmesi 2020 yılında sona erecek. Sarı kırmızılılar transfer için başkan Nasser Al Khelaifi ile temasa geçecek.

Muslera'nın bileti kesildi! Dünya yıldızı geliyor - Sayfa 4

2015'TE PSG'YE TRANSFER OLDU: 2015 yılında 9.5 milyon Euro karşılığında Frankfurt'tan PSG'ye transfer olan Trapp sezon başında eski takımına kiralık olarak döndü. Alman kaleci bu sezon 29 resmi maçta oynadı ve 37 gol yedi.