DİĞER HABERLER

Mesut Özil Fenerbahçe'den ayrılıp Katar'a mı gidiyor?

Mesut Özil geçtiğimiz günlerde Katar'a gitti. Bu gidiş sonrası ortaya çıkan fotoğrafın da etkisiyle 'Mesut Özil Katar'a mı transfer oluyor?' sorusu sorulmaya başladı. Mesut Özil'in menajeri konuyla ilgili açıklama yaptı.

Yusuf Özışık
Yusuf Özışık[email protected]
Mesut Özil Fenerbahçe'den ayrılıp Katar'a mı gidiyor?

Fenerbahçe'nin geçen sezon kadrosuna kattığı Mesut Özil'le ilgili geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddia gündeme bomba gibi düştü.

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçeli oyuncu Katar'a bir ziyarette bulundu. Mesut Özil'in Katar'a ziyareti sonrası 'Katar'a transfer mi oluyor?' sorusu da beraberinde geldi.

Fanatik'e açıklamalarda bulunan Mesut Özil'in menajeri Dr. Erkut Söğüt konuyla ilgili "Mesut Özil, Fenerbahçe sevgisi ile büyüdü ve şimdi o formayı giymenin duygusunu yaşıyor. Çok mutlu ve her zaman Fenerbahçe'nin başarısı için görev verildiği anda elinden geleni veren bir topçu. Bazı futbolcular vardır başka kulüp bulamadıkları için Türkiye'ye gelirler. Mesut ise her zaman planladığı ve istediği için geldi. Para için değil" ifadelerini kullandı.

Mesut Özil'in Katar ziyaretinin sebebini, Fenerbahçe'den ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili iddiaları ve kaç yıl sarı lacivertli formayı giyeceğine dair Erkut Söğüt "Katar seyahatine gelince, Mesut daha 3 yıl Fenerbahçe'de futbol oynayacak. Bunda kimsenin şüphesi olmasın. Katar'a kendi ticari işleri ve sponsorluk görüşmeleri için gitti" şeklinde cevap verdi.

32 yaşındaki yıldız, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani ile bir araya gelmişti. Ülkedeki yerel medyada geçen haberlerde, Şeyh Temim'in Özil'i Emirlik Divanı'nda kabul ettiği belirtildi.

Mesut Özil, Katar'ı ziyareti sırasında ülkedeki birçok spor tesisinde incelemelerde bulunurken, başkent Doha'daki Aspetar Spor Hastanesi'ni de ziyaret etmişti.

TREND HABERLER
Yorumlar
TREND HABERLER